Uusimaa

Basso Building Systems Oy Kaihtimet ja verhokiskot
Fira Oy Kaihtimet
Haahtela Kaihtimet
Hartela Oy Kiskot
Jatke Uusimaa Oy Kaihtimet useita kohteita
Lemminkäinen Talo Oy PKS Kaihtimet ja verhokiskot useita kohteita
Maxbuild Oy Kaihtimet
MM-Yritysrakentajat Oy Kaihtimet
Peab Oy Kaihtimet
Pylon Oy Kaihtimet
Rakennus Petäjä Oy Kaihtimet
Rakennusliike Lehto Oy Kaihtimet ja verhokiskot
Rakennusliike Omera verhokiskot
Rakennus Wareco Oy Kaihtimet
Restok Oy Kaihtimet
Sajucon Oy Kaihtimet
Skanska Kaihtimet ja verhokiskot
SRV Rakennus Oy Kaihtimet useita kohteita
SSR Oy Kiskot
SSA Building Oy Kaihtimet
T2H Rakennus Oy Kaihtimet ja verhokiskot useita kohteita
Tricon Oy Kaihtimet
Uudenmaan Mestari-Rakentajat Oy Kaihtimet
Vantaan ja Espoon kaupunki Aurinkosuojatuotteita Useita kohteita
Varte Oy Kaihtimet, verhokiskot ja rullav. useita kohteita
VRP Keski-Suomi Oy Kaihtimet
Wareco Oy Kaihtimet

Erikoiskohteita

Vitriel Oy Rajalaitoksen rajatalo Kaihtimet
Consti Oy Akavatalo Pimentävät, rullaverhot ja verhokiskot.
Lemminkäinen Oyj Eteran toimitalo

Kaihtimet, verhokiskot, taulukiskot, rullaverhot,
pehmeät ja akustiikka verhokankaat.

Sibelius Akatemia Kaihtimet, puusälekaihtimet ja verhokiskot
Eteläespa 18 kaihtimet, sähkök- ja tavalliset verhokiskot
YIT Rakennus Oy Pasilan Tulli Kaihtimet
NCC Biokeskus 2 Kaihtimet
Chemicun Kaihtimet
Svenska normallyceum

Akustiset- ja pimennysverhot, Käsi- ja moottorikäyttöiset
piment.rullaverhot, Verhokiskot ja verholaudat

Satahoiva Oy Harjuniityn palvelukeskus Kaihtimet
Motonet Oy Roihupellon toimipiste Kaihtimet
Haahtela Lasipalatsi Markiisit
Rakennusliike V Mättölä Oy Orion Oyj Pystylamellit

Toimipisteet

Eteläsuomen toimipisteet/myymälät
Valuraudantie 25, 00700 Helsinki(Tattariharju)
Avoinna ma klo 7.00-17.00 ti-pe klo 8.00-16.00

Eteläpohjanmaan toimipisteet/myymälät
Alanurmontie 268 a, 62100 Lapua

Länsi-Suomi ja muu Suomi

Matti-Pekka Dahlgren
GSM: 050 562 1662
mp@suncover.fi

Satu Dahlgren
GSM: 044 550 2477
satu@suncover.fi

Toimisto ja asiakaspalvelu

Puh: 010 841 4400
myynti@osio.fi

Toimitusjohtaja:
Arto Avelin
Toimisto: 010 841 4400
arto.avelin@osio.fi

Myynti- ja asiakaspalvelu

Kuluttajamyynti:
puh. 010 841 4400

Projektit/työnjohto:
Arto Avelin
GSM: 040 532 6091 /
arto.avelin@osio.fi

Projektimyynti:
Tom Eklund
GSM: 050 441 1650
tom.eklund@osio.fi

Asennusjärjestelyt:
Ari Jantunen
GSM: 050 401 1255
ari.jantunen@osio.fi

Mittaus ja suunnittelu:
Marko Jantunen
GSM: 050 529 6613
marko.jantunen@osio.fi

Laskutus ja reskontra:
Yanelle Remikyll
GSM: 040 053 3478
yanelle.remikyll@osio.fi

Tekninen tuki:
Matti Merontausta
matti.merontausta@osio.fi

Verkkolaskutustiedot

Verkkolaskuosoite:
003718126648

Y-tunnus:
1812664-8

Verkkolaskuoperaattori:
OpusCapita Group Oy
operaattorin välittäjätunnus:
003710948874