Me välitämme terveydestäsi

Me Osio Oy:llä huolehdimme terveydestä, erityisesti nyt korona-aikaan.

Henkilökuntamme noudattaa asiantuntijoiden ohjeistuksia mm. turvaväleistä, hyvästä käsihygieniasta ja kasvomaskien käytöstä sekä työmailla että toimistollamme.

 

Toimipisteet

Etelä-Suomen toimipisteet/myymälät: Valuraudantie 25, 00700 Helsinki (Tattariharju). Avoinna ma-pe klo 8.00-16.00
Etelä-Pohjanmaan toimipisteet/myymälät: Alanurmontie 268 A, 62100 Lapua
Varsinais-Suomen toimipisteet/myymälät: Nesteentie 38, 21200 Raisio
Pohjois-Suomen toimipisteet/myymälät: Hintantie 95, 90650 Oulu (Huom! Avautuu 1.11.2020)











    Toimitusjohtaja:
    Arto Avelin
     010 8414 400(Toimisto)
    arto.avelin@osio.fi

    Johdon assistentti, markkinointi
    Noora Karttunen
    050 9111 708
    noora.karttunen@osio.fi

    Toimisto ja asiakaspalvelu

     010 8414 400
    myynti@osio.fi

    Myynti

     

    Myyntipäällikkö
    Tom Eklund
    050 4411 650
    tom.eklund@osio.fi

    Projektimyynti (Uusimaa)
    Juha Kurjanen
    040 7514 144
    juha.kurjanen@osio.fi

    Projektimyynti (Uusimaa)
    Jan Nybo
    050 5436 376
    jan.nybo@osio.fi

    Jälleenmyynti (Uusimaa)
    Sirpa Toivonen
    050 4772 581
    sirpa.toivonen@osio.fi

    Projekti- ja jälleenmyynti (Varsinais-Suomi)
    Ismo Turve
    044 7147 474
    ismo.turve@osio.fi

    Projekti- ja jälleenmyynti (Länsi-Suomi)
    Satu Dahlgren
    044 5502 477
    satu.dahlgren@osio.fi

    Aluepäällikkö (Pohjois-Suomi)
    Kari Hartikka
    050 4450 557
    kari.hartikka@osio.fi

    Asiakaspalvelu

     

    Asennusjärjestelyt sekä takuu- ja korjausjärjestelyt
    Katri Hyvärinen
    050 3409 838
    katri.hyvarinen@osio.fi

    Laskutus ja reskontra
    Egle Padar
    050 5705 354
    egle.padar@osio.fi

    KauppaKoti.fi
    Asiakaspalvelu
     010 8414 400
    myynti@osio.fi

    Verkkolaskutustiedot

    Verkkolaskuosoite:
    003718126648199

    Välittäjäntunnus:
    003723327487
    (TAI 00372332748700001)

    OVT-tunnus:
    003718126648199

    Y-tunnus:
    1812664-8

    Verkkolaskuoperaattori:
    Apix Messaging Oy

    Paperilaskut

    Osio Oy
    PL 1000/
    00781 HELSINKI

    Laskutusosoitteeseen tulee lähettää vain laskuja. Vain 1 lasku per kuori. Muu posti
    tulee edelleen lähettää osoitteeseen:
    Osio Oy
    Valuraudantie 25
    00700 Helsinki
    Mikäli teillä on laskujen lähettämiseen liittyviä teknisiä kysymyksiä, voitte olla
    yhteydessä verkkolaskuoperaattoriimme: Apix Messaging Oy, (09) 4289 1324,
    servicedesk@apix.fi