AUKIOLOAJAT

Asiakaspalvelumme palvelee seuraavasti:

-Puhelimitse normaalisti ma-pe klo 7-15

-Tilausten nouto TI, KE JA TO klo 7-15 tai sopimuksen mukaan

-Showroom TI, KE JA TO klo 7-15 tai sopimuksen mukaan

 

Me välitämme terveydestäsi

Me Osio Oy:llä noudatamme THL:n suosituksia.

Henkilökuntamme noudattaa asiantuntijoiden ohjeistuksia mm. turvaväleistä, hyvästä käsihygieniasta ja kasvomaskien käytöstä sekä työmailla että toimistollamme.

 

Toimipisteet

Etelä-Suomen toimipiste/myymälä: Valuraudantie 25, 00700 Helsinki (Tattariharju). Avoinna ma-pe klo 7.00-15.00








    Toimitusjohtaja:
    Raija Saari-Harjunmaa
     040 163 9036
    raija.saariharjunmaa@osio.fi

    Osto- ja myyntijohtaja:
    Arto Avelin
     040 532 6091
    arto.avelin@osio.fi

    Toimisto ja asiakaspalvelu

     040 840 0060

    myynti@osio.fi

    Myynti

     

    Myyntipäällikkö
    Irina Kuha 050 367 1876
    irina.kuha@osio.fi

    Myyntipäällikkö
    Tom Eklund
    050 441 1650
    tom.eklund@osio.fi

    Projektimyynti
    Juha Kurjanen
    040 751 4144
    juha.kurjanen@osio.fi

    Projektimyynti
    Jan Nybo
    050 543 6376
    jan.nybo@osio.fi

    Jälleenmyynti 
    Sirpa Toivonen
    050 477 2581
    sirpa.toivonen@osio.fi

    Asiakaspalvelu

     

    Asennusjärjestelyt sekä takuu- ja korjausjärjestelyt
    Jani Halenius
    Arkisin klo 7-15
    050 340 9838
    jani.halenius@osio.fi

    Laskutus ja reskontra
    Egle Padar
    050 570 5354
    egle.padar@osio.fi

     

    Myynnin sähköpostiosoitteet

    Yritykset/jälleenmyyjät/kuluttajat
    myynti@osio.fi

    Rakennusliikkeet
     projektimyynti@osio.fi

    Uudis- ja saneerauskohteiden asukkaat
    asukasmyynti@osio.fi

    Verkkolaskutustiedot

    Verkkolaskuosoite: 003718126648

    Operaattori: Maventa (003721291126)

    Paperilaskut

    Osio Oy
    18126648
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    Laskutusosoitteeseen tulee lähettää vain laskuja. Vain 1 lasku per kuori. Muu posti
    tulee edelleen lähettää osoitteeseen:
    Osio Oy
    Valuraudantie 25
    00700 Helsinki
    Mikäli teillä on laskujen lähettämiseen liittyviä teknisiä kysymyksiä, voitte olla
    yhteydessä verkkolaskuoperaattoriimme: Maventa asiakaspalvelu