POIKKEUSAUKIOLOAJAT

Näinä poikkeavina aikoina asiakaspalvelumme palvelee seuraavasti:

-Puhelimitse normaalisti ma-pe klo 8-16

-Tilausten nouto TI, KE JA TO klo 8-16

-Showroom TI, KE JA TO klo 8-16

 

Me välitämme terveydestäsi

Me Osio Oy:llä huolehdimme terveydestä, erityisesti nyt korona-aikaan.

Henkilökuntamme noudattaa asiantuntijoiden ohjeistuksia mm. turvaväleistä, hyvästä käsihygieniasta ja kasvomaskien käytöstä sekä työmailla että toimistollamme.

 

Toimipisteet

Etelä-Suomen toimipisteet/myymälät: Valuraudantie 25, 00700 Helsinki (Tattariharju). Avoinna ma-pe klo 8.00-16.00
Etelä-Pohjanmaan toimipisteet/myymälät: Alanurmontie 268 A, 62100 Lapua
Varsinais-Suomen toimipisteet/myymälät: Nesteentie 38, 21200 Raisio








    Toimitusjohtaja:
    Arto Avelin
     010 8414 400(Toimisto)
    arto.avelin@osio.fi

    Toimisto ja asiakaspalvelu

     010 8414 400
    myynti@osio.fi

    Myynti

     

    Myyntipäällikkö
    Tom Eklund
    050 441 1650
    tom.eklund@osio.fi

    Projektimyynti (Uusimaa)
    Juha Kurjanen
    040 751 4144
    juha.kurjanen@osio.fi

    Projektimyynti (Uusimaa)
    Jan Nybo
    050 543 6376
    jan.nybo@osio.fi

    Jälleenmyynti (Uusimaa)
    Sirpa Toivonen
    050 477 2581
    sirpa.toivonen@osio.fi

    Projekti- ja jälleenmyynti (Varsinais-Suomi)
    Ismo Turve
    044 714 7474
    ismo.turve@osio.fi

    Projekti- ja jälleenmyynti (Länsi-Suomi)
    Satu Dahlgren
    044 550 2477
    satu.dahlgren@osio.fi

    Asiakaspalvelu

     

    Asennusjärjestelyt sekä takuu- ja korjausjärjestelyt
    Antti Jussila
    050 340 9838
    antti.jussila@osio.fi

    Laskutus ja reskontra
    Egle Padar
    050 570 5354
    egle.padar@osio.fi

    KauppaKoti.fi
    Asiakaspalvelu
     010 8414 400
    myynti@osio.fi

    Verkkolaskutustiedot

    Verkkolaskuosoite:
    003718126648199

    Välittäjäntunnus:
    003723327487
    (TAI 00372332748700001)

    OVT-tunnus:
    003718126648199

    Y-tunnus:
    1812664-8

    Verkkolaskuoperaattori:
    Apix Messaging Oy

    Paperilaskut

    Osio Oy
    PL 1000/
    00781 HELSINKI

    Laskutusosoitteeseen tulee lähettää vain laskuja. Vain 1 lasku per kuori. Muu posti
    tulee edelleen lähettää osoitteeseen:
    Osio Oy
    Valuraudantie 25
    00700 Helsinki
    Mikäli teillä on laskujen lähettämiseen liittyviä teknisiä kysymyksiä, voitte olla
    yhteydessä verkkolaskuoperaattoriimme: Apix Messaging Oy, (09) 4289 1324,
    servicedesk@apix.fi