Toimipisteet

Eteläsuomen toimipisteet/myymälät
Valuraudantie 25, 00700 Helsinki(Tattariharju)
Avoinna ma-pe klo 8.00-16.00

Eteläpohjanmaan toimipisteet/myymälät
Alanurmontie 268 a, 62100 Lapua

Länsi-Suomi ja muu Suomi

Matti-Pekka Dahlgren
GSM: 050 562 1662
mp@suncover.fi

Satu Dahlgren
GSM: 044 550 2477
satu@suncover.fi

Toimisto ja asiakaspalvelu

Puh: 010 841 4400
myynti@osio.fi

Toimitusjohtaja:
Arto Avelin
Toimisto: 010 841 4400
arto.avelin@osio.fi

Myynti- ja asiakaspalvelu

Kuluttajamyynti:
puh. 010 841 4400

Projektit/työnjohto:
Arto Avelin
arto.avelin@osio.fi

Projektimyynti:
Tom Eklund
GSM: 050 441 1650
tom.eklund@osio.fi

Asennusjärjestelyt:
Ari Jantunen
GSM: 050 401 1255
ari.jantunen@osio.fi

Laskutus ja reskontra:
Egle Padar
GSM: 050 5705 354
egle.padar@osio.fi

Tekninen tuki:
Matti Merontausta
matti.merontausta@osio.fi

Verkkolaskutustiedot

Verkkolaskuosoite:
003718126648

Y-tunnus:
1812664-8

Verkkolaskuoperaattori:
OpusCapita Group Oy
operaattorin välittäjätunnus:
003710948874

Paperilaskut

Osio Oy
PL 44044
00063 LASKUNET