AUKIOLOAJAT

Asiakaspalvelumme palvelee seuraavasti:

-Puhelimitse arkisin 7-18

-Tilausten nouto MA, TI, KE JA TO klo 7-16 tai sopimuksen mukaan

-Showroom MA, TI, KE JA TO klo 7-16 tai sopimuksen mukaan

 

Toimipiste











    Toimitusjohtaja:
    Arto Avelin
    arto.avelin@osio.fi

    Toimisto ja asiakaspalvelu

     010 841 4400

     040 840 0060

    myynti@osio.fi

    Myynti

     

    Osto- ja myyntijohtaja
    Irina Kuha
    050 367 1876
    irina.kuha@osio.fi

    Projektimyynti
    Juha Kurjanen
    040 751 4144
    juha.kurjanen@osio.fi

    Projektimyynti
    Jan Nybo
    050 543 6376
    jan.nybo@osio.fi

    Projektimyynti
    Aleksi Holmberg
    040 565 4775
    aleksi.holmberg@osio.fi

    Jälleenmyynti 
    Sirpa Toivonen
    050 477 2581
    sirpa.toivonen@osio.fi

    Asiakaspalvelu

     

    Asennusjärjestelyt sekä takuu- ja korjausjärjestelyt
    Vesa Kyckling
    050 562 1662
    vesa.kyckling@osio.fi

    Laskutus ja reskontra
    Egle Padar
    050 570 5354
    egle.padar@osio.fi

     

    Myynnin sähköpostiosoitteet

    Yritykset/jälleenmyyjät/kuluttajat
    myynti@osio.fi

    Rakennusliikkeet
     projektimyynti@osio.fi

    Uudis- ja saneerauskohteiden asukkaat
    asukasmyynti@osio.fi

    Verkkolaskutustiedot

    Verkkolaskuosoite: 003718126648

    Operaattori: Maventa (003721291126)

    Paperilaskut

    Osio Oy
    18126648
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    Laskutusosoitteeseen tulee lähettää vain laskuja. Vain 1 lasku per kuori. Muu posti
    tulee edelleen lähettää osoitteeseen:
    Osio Oy
    Valuraudantie 25
    00700 Helsinki
    Mikäli teillä on laskujen lähettämiseen liittyviä teknisiä kysymyksiä, voitte olla
    yhteydessä verkkolaskuoperaattoriimme: Maventa asiakaspalvelu